Про нас

CinemaNext – найбільша компанія з послуг для кінотеатрів в Європі, Близькому Сході та Африці, яка надає розумні та комплексні рішення на всіх етапах, починаючи від проекторного обладнання, аудіосистем, центральних систем, обладнання для кінозалів, управління контентом, 3D-проекторів та окулярів, систем керування репертуаром, цифрової реклами, екранів і сидіння до консультаційних послуг. Клієнти можуть розраховувати на найвищий рівень надійності та найнижчі витрати на власність завдяки нашим послугам, включаючи консультації, дизайн та управління проектами, продаж обладнання та фінансування, монтаж, обслуговування, підтримку (NOC), онлайн моніторинг, управління контентом, поставку запасних частин і ресурсів, угоди про підтримку та логістику.

На сьогодні нашими спеціалістами встановлено вже більше 13 000 екранів. У Європі наразі 9 500 екранів користуються послугами нашої компанії за угодами про обслуговування, а 6 400 екранів встановлені в рамках угод “VPF” (Віртуальний Платіж за Прокат).

Наш головний офіс розташований в місті Лієж-Блень (Бельгія). Регіональні офіси можна знайти в 26 країнах Європи, Сполучених Штатах, Африці, Близькому Сході та Центральній Азії. Звичайно, що є офіс в Україні і якщо ви його шукали, то прийшли за правильною адресою.  

СіnemaNext world map

КОНТАКТИ ЛОКАЛЬНОГО ОФІСУ:

CinemaNext LLC (Україна)

Poliova Street, 21, office 112
“Lagoda” Business centre
Kyiv, Ukraine,  03056
Tel.: +380 67 6435236
Email: info@cinemanext.com.ua