Перший Африканський кінематографічний саміт 2023

Лис 14, 2023

Africa Cinema Summit 2023

Африканський Кінематографічний Саміт (ACS) — це унікальна триденна подія, що збирає учасників з усього світу, які представляють різні ланки кінематографічної індустрії, в Африці. Перша сесія відбудеться в Аккрі, столиці Гани 14-16 листопада 2023 року. Компанія CinemaNext буде присутня як спонсор та учасник, підкреслюючи свою тривалу присутність в Африці (Марокко) та роботу з африканськими кінооператорами.

Африканський Кінематографічний Саміт унікальний тим, що він є першим подібним заходом, що проводиться в Африці, і він зосередиться на тому, що є специфічним у африканському кіноринку(ах), а також на викликах та численних можливостях, які пропонує індустрія. Очікується, що це буде напружений і популярний захід з довгим списком міжнародних спікерів.

CinemaNext має довгу та горду історію співпраці та підтримки кіноіндустрії в країнах Африки, включаючи місцеву присутність через штаб-квартиру CinemaNext Africa в Марокко. Ми матимемо значну присутність на Саміті, будучи одночасно спонсором та допомагаючи з організацією.

Халіль Стейлі, голова CinemaNext Africa і Близького Сходу, буде спікером і учасником дискусії на конференції. Халіль та його колеги вже реалізували кілька великих кінопроектів на таких територіях, як Бенін, Кот-д’Івуар, Марокко, Нігерія, Сенегал, Того, Туніс та інші, обслуговуючи кінотеатри від проекції та звуку до оздоблення та преміальних рішень.

Ми з нетерпінням чекаємо на участь у цій захоплюючій події, обговорення майбутнього африканських кінотеатрів та демонстрації того, як ми працюємо, щоб допомогти зробити Африку наступною великою глобальною історією кіноуспіху.