CineEurope 2024 відбудеться 17-20 червня

12-02-2024 | Новини

CineEurope 2024

Приєднуйтесь до CinemaNext на CCIB у Барселоні з 17 по 20 червня 2024 року та відкрийте для себе наші нові, інноваційні демонстрації продуктів!

Зустріньте наші місцеві команди – відділ продажів, експертів та інженерів – на виставковому майданчику CineEurope Trade Show, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти покращити ваш бізнес та щоденну діяльність.

CineEurope 2024 обіцяє створити для вас чергову подію, наповнену найкращими презентаціями та показами від наших партнерів-студій як у Голлівуді, так і по всій Європі. Крім того, відвідайте найбільшу в Європі кінотехнічну виставку та експо, де будуть представлені найновіші та найкращі технології кіно та концесії.

Відвідайте освітні програми з панельними дискусіями та семінарами від професіоналів індустрії, які зосереджені на актуальних тенденціях та тому, чого очікувати, коли ми продовжуємо рухатися вперед у майбутнє.

Можливість налагодити зв’язки та взаємодіяти з понад 4,000 професіоналів галузі в Європі трапляється лише раз на рік, і у 2024 році це буде з 17 по 20 червня на CCIB у Барселоні.

Створений The Film Expo Group, CineEurope є офіційним з’їздом Міжнародного союзу кінотеатрів (UNIC), міжнародної торгівельної асоціації, що представляє експлуатантів кінотеатрів та їхні національні асоціації з 39 європейських країн, зосереджених на кращому просуванні соціальної, культурної та економічної цінності кінотеатрів у Європі та міжнародному масштабі.

Джерело: INDUSTRY EVENTS