CinemaNext придбала Sonic Equipment Company

Гру 7, 2023

CinemaNext + Sonic Equipment Company

Льєж-Баршон (Бельгія) та Іола, Канзас (США) – 7 грудня 2023 року. CinemaNext, найбільша компанія з надання послуг кінотеатрам у регіоні EМЕА (Європа, Близький Схід та Африка), із гордістю оголошує про придбання Sonic Equipment Company, провідного постачальника послуг у сфері продажів, обслуговування та встановлення кінообладнання, що базується в Іолі, Канзас (США). Цей стратегічний крок є значним розширенням для CinemaNext на ринку Північної Америки та підсилює їх відданість наданню комплексних рішень для кінотеатрів по всьому світу.

За короткий час Sonic Equipment Company зарекомендувала себе як як ключовий гравець в сфері кінопослуг, спеціалізуючись на продажах, обслуговуванні та встановленні обладнання для громадських кінотеатрів та незалежних операторів по всій території США. Зосереджуючись на індивідуальних програмах, що задовольняють унікальні потреби кожного клієнта, Sonic Equipment стала синонімом відмінності та надійності у кіноіндустрії.

Жорж Гарік, генеральний директор CinemaNext, висловив ентузіазм щодо придбання, заявивши:

“Це визначний момент для CinemaNext, оскільки ми розширюємо нашу присутність у Північній Америці. Експертиза та відданість Sonic Equipment високоякісному обслуговуванню ідеально вписуються в місію CinemaNext. Рон Хагеман залишиться генеральним директором Sonic і продовжить керувати компанією з Іоли. Разом ми продовжимо підвищувати рівень кіносеансів для аудиторій у регіоні.”

Рон Хагеман, генеральний директор Sonic Equipment Company, поділився своїм оптимізмом, зазначивши:

“Об’єднання з CinemaNext є захоплюючим кроком уперед. Спільні цінності та прагнення до досконалості створюють міцний фундамент для майбутнього зростання та інновацій у бізнесі кінопослуг. Ми з нетерпінням чекаємо цієї нової глави, яка принесе нові послуги, рішення та концепції кінотеатрів для наших клієнтів.”

Sonic Equipment було відокремлено з технічного сервісу кінотеатрів B&B Theatres у 2018 році, і її інтеграція в сім’ю CinemaNext означає потужне співробітництво між двома лідерами галузі. З досвідом надання розумних та комплексних рішень, CinemaNext володіє великими знаннями у сфері проекційного обладнання, аудіосистем, преміум-рішень для кінотеатрів, цифрових вивісок та іншого. Придбання Sonic Equipment Company дозволяє CinemaNext пропонувати ще ширший спектр послуг на ринку Північної Америки.

Оскільки CinemaNext продовжує своє глобальне розширення, це придбання є свідченням відданості компанії наданню послуг кінопоказу на найвищому рівні надійності та інноваційності.

Джерело: CinemaNext