Living Room Cinema Liphook отримав Big Screen Awards

28 Лис 2023 | Новини

The Living Room Cinema, Liphook

The Living Room Cinema Liphook отримав високу оцінку на церемонії Big Screen Awards 2023, ставши одним із трьох найкращіх кінотеатрів року у Британії.

Це заклад, який справді заслуговує найвищої похвали. Нагадаємо, що він є результатом втілення ідей його засновниці Клер Бесвік, яка у 2016 році зрозуміла, що багато малих міст, таких як її рідний Ліфхук, не мають доступу до якісних кінотеатрів. Проєкт був реалізований завдяки зусиллям Бесвік та її команди, до якої увійшли такі видатні особистості, як колишній CEO групи ODEON Руперт Гевін та іменита продюсерка фільмів – Ніколь Кармен-Девіс. Незважаючи на виклики, такі як пандемія, яка призупинила будівництво, команда впоралася з проектом. Місцева громада зустріла з великим ентузіазмом його відкриття

У кінотеатрі є 61 розкішне місце: 45 окремих крісел і 8 двомісних диванів, які були спеціально розроблені та оббиті м’якою тканиною на замовлення кінотеатру. Кожне місце обладнане індивідуальним столиком для напоїв та має достатньо місця для ніг. Кінотеатр також доступний для візочників, маючи два місця у залі, візочковий туалет і всю кафе-барну зону на першому поверсі. Програма кінотеатру дуже різноманітна, включаючи сучасні фільми, класику, а також спеціальні покази на ноземних мовах, арт-хаус, документальні фільми. Також проводяться сімейні покази на вихідних, сеанси для батьків з дітьми та кращі заходи в Event Cinema, включаючи оперу, балет, музику, вистави та спорт на великому екрані. До того ж, тут проводяться спеціальні сесії з питаннями та відповідями режисераів фільмів, перегляди для членів клубу та майстер-класи для молодших глядачів.

The Living Room Cinema не просто місце для перегляду фільмів, але й культурний центр для спільноти, що пропонує поєднання розкоші, доступності та різноманітності кінематографічних переживань. Його інтимна атмосфера робить це місце видатним, значно впливаючи на культурний пейзаж Ліфхука та за його межами.