META Cinema Forum 2023 у Дубаї (OAE)

29 Жов 2023 | Новини

META Cinema Forum 2023

META Cinema Forum – це провідна подія у кінобізнесі Перської затоки, Близького Сходу, Африки, Азії та далеко за її межами. Цього року захід відбудеться 7-8 листопада в готелі Grand Hyatt, Дубай / VOX Cineplex Grand Hyatt, ОАЕ. CinemaNext буде представлений в рамках своєї тривалої присутності та співпраці з кінобізнесом в цьому регіоні.
2023 року форум обіцяє стати впливовою подією з фокусом на тему “Збільшення частки кіноринку в регіоні”. Програма розподіляється на два дні.

Перший день присвячений оновленням у галузі та стратегіям зростання. Сесії цього дня розглядатимуть різні аспекти кінобізнесу, від потенціалу місцевого контенту, що перемагає студійні хіти, до обговорень регіональних стратегій для збільшення виробництва місцевого контенту та міжнародних спільних проектів. День завершиться презентаціями великих студій і брифінгом про майбутні проекти META cinema.

У другий день увага переключиться на тенденції та технології в галузі. Обговорення охоплюватимуть важливі теми, такі як умови для зростання кінобізнесу в Африці, переваги штучного інтелекту в театральних продажах та залученні споживачів, а також докладний огляд новітніх тенденцій і технологій в кіно. День завершиться підсумками, а після цього відбудеться презентація продукції студій та META Cinema Awards Gala Reception, на якому будуть відзначені видатні досягнення в галузі.

Подія стане динамічною платформою для лідерів галузі, експертів та ентузіастів які зможуть взяти участь у дискусіях про майбутнє кінематографа в регіоні, в якому CinemaNext продовжуватиме відігравати ключову роль.