Movieland (Івано-Франківськ) у журналі Theatre World

14 Січ 2024 | Новини

Movieland в журналі Theatre World

Перед Новим Роком ми ділилися з вами новиною про чудовий проект — семизальний мультиплекс Movieland у Івано-Франківську. Цей ультрасучасний комплекс був оснащений провідним кінообладнанням: екрани Galalite Screens (Prism 3D 2.4 і Mirage 1.7), лазерні проектори Sharp NEC, VIP крісла Leadcom Seating Company, а від українських виробників: MAG Audio/Cinema (акустичні системи) та MN Mounting Solutions (кріплення та рекове обладнання).

Один з найвідоміших часописів професійної кіноіндустрії – Theatre World, відзначив проект Movieland, присвятивши йому окрему публікацію. Ця стаття підкреслює незламність українського народу та стійкість бізнесу, які продовжують розвивати культурне дозвілля навіть у найскладніші часи. Редакція Theatre World висловила захоплення нашою відданістю до забезпечення найвищого рівня кінемотографічного досвіду для відвідувачів.

CinemaNext пишається тим, що має змогу презентувати такий видатний проект, який не тільки задає нові стандарти у кіноіндустрії, але й стає символом міцності та культурного розвитку України на світовій арені. Ми вдячні за міжнародну підтримку та визнання, яке надихає нас продовжувати працювати над інноваційними та значущими проектами.

👉 PDF-версія журналу Theatre World