Multiplex впроваджує CinemaNext TMS у своїй українській мережі

26 Січ 2024 | Новини

CinemaNext TMS + Multiplex

Multiplex UA, найбільша мережа кінотеатрів в Україні, яка налічує 28 кінотеатрів та 141 кінозал у найбільших містах України, планує вдосконалити роботу своїх кінотеатрів за допомогою програмних інструментів від CinemaNext, включаючи передову Систему Керування Кінотеатрами (Theatre Management System – TMS).

Герріт Дорн, регіональний менеджер CinemaNext у країнах Північної та Східної Європи, заявив:

“Ми раді співпрацювати з Multiplex UA, ключовим гравцем у динамічній кіноіндустрії України. Це партнерство підкреслює наше прагнення надавати інноваційні рішення та підтримувати Україну, яка продовжує зростати”.

Як найбільша мережа кінотеатрів в Україні, Multiplex UA є рушійною силою у впровадженні новітніх кінематографічних технологій. Співпраця з CinemaNext має на меті ще більше посилити цю прихильність до інновацій та покращити якість кінотеатральних вражень для українських глядачів, які поступово повертаються до кінотеатрів.

Заснована у 2004 році ПрАТ “Мультиплекс-Холдинг” (Київ), компанія Multiplex UA активно підтримує та інвестує у розвиток українського кіно. Маючи потужну мережу кінотеатрів по всій Україні, Multiplex UA відомий своїми унікальними смаками попорн-бару, селфі-френдлі дизайном інтер’єру, зручними сидіннями для глядачів та інноваційними форматами, такими як IMAX та ScreenX.

CinemaNext TMS

Герріт Дорн впевнений у позитивному впливі цієї співпраці:

“Наша система TMS та супутній пакет рішень покликані розширити можливості кінотеатрів за допомогою новітніх технологій, забезпечуючи безперебійний та неперевершений кінематографічний досвід для кіноглядачів”.

Впровадженням TMS займатиметься українська команда CinemaNext, керівник якої Макс Курас коментує:

“Ми з нетерпінням чекаємо можливості зробити свій внесок у подальший успіх Multiplex UA на українському ринку, де потреба в кінотеатрах зараз сильніша, ніж будь-коли “.

CinemaNext TMS – це повнофункціональна система керування з використанням передових технологій, що пропонує широкий спектр можливостей. Програмні рішення CinemaNext для мереж кінотеатрів полегшують централізований контроль і планування, що призводить до значної економії часу для операторів кінотеатрів. Вони також пропонують такі переваги, як інтелектуальне управління обладнанням, що дозволяє економити електроенергію та витрати.

Директор з трансформації Multiplex UA Петро Свищов висловив свій ентузіазм щодо співпраці, зазначивши:

“Впровадження інноваційних рішень CinemaNext ідеально відповідає нашому баченню пропонувати відвідувачам першокласний кінотеатральний сервіс. Ми з нетерпінням чекаємо можливості використовувати ці технології, щоб залишатися в авангарді індустрії”.