Американський Космограф, Тулуза (Франція)

American Cosmograph, Toulouse

American Cosmograph – це маленький діамант серед кінотеатрів у Тулузі (Франція), що працює з 1907 року. Компанія CinemaNext нещодавно мала можливість взяти участь у його реконструкції, щоб глядачі мали ще більше причин полюбити його.

Було сплановано реконструкцію, яка передбачала оновлення як аудіовізуального обладнання, так і естетики кінотеатру. Фасад кінотеатру також був модифікований, так що тепер, замість плакатів, прикріплених до дверей, вони розташовані у рамках над входом.

CinemaNext’ом було встановлено три мікроперфоровані екрани, процесор Dolby CP950, підсилювачі Crown і акустичні системи всесвітньо відомого українського виробника MAG Cinema що наразі є одним з лідерів ринку. Крім того, кінотеатр вирішив замінити килими, штори, сидіння та екрани, а також підняв на новий рівень системи опалення, кондиціонування повітря та електропостачання.

Урочисте відкриття відбулося 5 вересня і було підтримано міжнародним кінофестивалем Festival International du Film Grolandais de Toulouse (FIFIGROT), що дозволило ще більшій кількості глядачів полюбуватися відродженим “Американським Космографом”.