Кінотеатр Arc Cinema в Корку, Ірландія

The Arc Cinema in Cork, Ireland

Ірландія – країна давніх легенд і величних замків, колиска кельтської музики та унікальних пабів, а також відомих брендів віскі. Кіномистецтво також не чуже для Ірландців, які залюбки насолоджуються кіношедеврами і полюбляють сучасні технології.

Оновлений кінотеатр The Arc Cinema at The Gate, раніше відомий як The Gate in Cork, розташований на Північній Мейн-Стріт у місті Корк нещодавно відновив свою роботу після реконструкції, що включала в себе нові надзвичайно розкішні шкіряні крісла з відкидними спинками та електричним регулюванням, кінозали, переобладнані за останнім словом техніки, колосальний преміальний широкоформатний екран HYPERSENSE, система Dolby Atmos та лазерна проекцією 4K, що гарантують неперевершений аудіо-візуальний досвід глядачам. Ідеальну імерсивність саунду забезпечили акустичні системи відомого у світі українського виробника MAG Cinema.

Початком святкування повторного відкриття став кінофестиваль IndieCork. Фестиваль є одним із найбільших у країні свят незалежного кіно й тривав з п’ятниці, 15 грудня, до п’ятниці, 22 грудня. Це була перша подія в новому стильному місці