Backlot Cinema and Diner – перлина культурного ландшафту Blackpool (UK)

Backlot Cinema and Diner. at Blackpool (UK)

Кінокомплекс Backlot Cinema and Diner було створено в самому серці Блекпула (Великобританія) під час нового розширення торговельного центру Houndshill. Відкрившись 22 березня 2024 року, він став видатним доповненням до культурного та розважального ландшафту міста та має на меті переосмислити кінематографічний досвід зі своєю пропозицією дев’яти сучасних екранів, включаючи єдиний в Ланкаширі екран IMAX®, який є одним з найбільших на Північному Заході, з висотою 10,85 метра та шириною 19,87 метра.

Кінотеатр Backlot – більше, ніж просто місце для перегляду фільмів; це жвавий художній та розважальний центр, призначений для проведення різноманітних заходів, що виходять за рамки традиційних кінопоказів, таких як турніри з кіберспорту, корпоративні конференції, вечори комедії, кінофестивалі та зустрічі громади. Це позиціонування забезпечує йому статус центра тяжіння як для місцевих жителів, так і для туристів, збагачуючи культурні пропозиції Блекпула.

Комплекс також включає ресторан Backlot Diner на 100 місць, який пропонує послуги харчування впродовж усього дня з меню, що включає свіжі бургери, хот-доги, крильця та низку десертів. Це доповнює кінематографічну подорож гастрономічним задоволенням.

CinemaNext UK доклала максимум зусиль у створенні цього мультиплексу нового покоління. Встановлено найсучасніше обладнання, включаючи акустичні системи від всесвітньо відомого українського виробника MAG Cinema, який  продовжує підтверджувати своє лідерство у Европі.

Відкриття кінотеатру та ресторану Backlot є значущою віхою в процесі розвитку Блекпула. Воно не лише урізноманітнює варіанти дозвілля та розваг у місті, але й сприяє місцевій економіці, створюючи понад 100 робочих місць та розвиваючи пів акра раніше занедбаної землі. Зі своєю унікальною комбінацією сучасних кінотехнологій, різноманітною програмою та можливостями для харчування, Backlot Cinema and Diner готовий стати ключовим місцем для преміум-розваг в Блекпулі, пропонуючи досвід, який виходить за рамки традиційного кіно, щоб розважати та залучати спільноту та відвідувачів