Cineum Cannes – ультрасучасний кіномайданчик у Каннах

Cineum Cannes

Cineum Cannes, розташований у місті Канни (Франція) є фантастичним кінотеатром, що пропонує унікальний кінематографічний досвід. Завдяки ультрасучасній футуристичній архітектурі та інноваційним технологіям, він став визначною пам’яткою у місті, приймає Канський кінофестиваль з моменту свого запуску та вважається одним з найкращих у Європі. Розроблений французьким архітектором Руді Річчотті, візуально вражаючий заклад є багатогранним буквально та метафорично. Приголомшливий естетичний дизайн містить в собі чотириповерховий кінотеатр і 12 залів загальною кількістю 2450 місць, а загальна площа становить 9 тис. кв.м.

Новий преміум кінотеатр розташований у районі Ла-Бокка і є частиною масштабного проекту з культурного розвитку району. Крім безпосередньо кінотеатру, у комплексі присутні: високотехнологічний Експо-центр, ресторани, кафе і навіть броварня.

Офіційне відкриття мультиплексу для громадськості відбулося 3 серпня 2021 року, проте першими оцінити нову “перлину” Канн удостоїлися саме гості та зірки всесвітньо відомого масштабного Канського кінофестивалю.

Початок проекту було покладено ще 6 років тому. Тоді було оголошено тендер на будівництво нового кінотеатру, який мав привернути більше відвідувачів у цю частину міста. Крім участі у фестивалі, планується, що Cineum буде залучати близько 700 000 відвідувачів на рік і стане найвідвідуванішим культурним центром району Ла-Бокка.

Для такого унікального проекту максимально важливі передові звукові технології, тому проектанти Cineum хотіли впровадити найкраще рішення, яке тільки є на ринку. Звукові системи були відібрані методом сліпого прослуховування, тим самим поставивши на чолі вибору виключно якість і реалістичність звучання. Тут особливий момент гордості для наших українських читачів, бо в результаті тендеру для 10 з 12 залів нової локації Канського кінофестивалю було обрано запропоновані нами акустичні системи MAG Cinema від українського виробника з Білої Церкви.

У всіх дванадцяти кінозалах використані лазерні проектори та технології DTS-X або Dolby Atmos. Повне занурення у звукову картину досягається за допомогою акустичних систем MAG Cinema. Всього у кінотеатрі Cineum Cannes використано 409 акустичних систем MAG Cinema – 30 заекранних систем, 37 сабвуферів і 342 сурраунд-системи. Інсталяцію виконано CinemaNext. У мультіплексі присутні аудіторії форматів IMAX, ScreenX (екран 270°), Aurore і Lodge з VIP-призначенням. The Lodge Hall був розроблений Аріком Леві та поєднує захоплюючу аудіосистему DTS:X із фінською технологією FLEXOUND Augmented Audio™, вбудованою в динамічні сидіння FERCO, що передають звукові вібрації. прямо на вашу шкіру.

Після того, як канський кінофестиваль залишився позаду, перші відвідувачі поділитися своїми відгуками:

Claude Pascotto:

З самого початку фестивалю я побував в трьох кінозалах, вже доступних для публіки, і це справжнє задоволення! Ці зали обладнані за останнім словом техніки, величезний крок вперед для Канн!

Christiane Fulcheri:

Кінотеатр гідний столиці кінематографа!

Anne Cornaire:

Це чудове досягнення вдихне нове життя у місто Канни! Прекрасно!

Sylvie Moretti:

Оцінив мультиплекс учора у великому заліі і сьогодні. Він правда чудовий. Нарешті! Кінотеатр, гідний рівня нашого міста!

Кіномайданчик Cineum і надалі буде використовуватися для Каннського кінофестивалю. А поки, починаючи з 3 серпня кінотеатр відкриває свої двері для громадськості і готовий привнести нові фарби кінопоказів та нове якісне просторове звучання фільмів у життя міста Канни.