The Living Room Cinema Chipping Norton (Британія)

The Living Room Cinema Chipping Norton

Чіппінг-Нортон, Оксфордшир, Велика Британія – The Living Room Cinema (LRC) не просто кінотеатр, це майже кінематографічний храм, який позиціонує себе так: “Якісні фільми в інтимній обстановці. Затишна будівля, де ви почуваєтеся, як вдома, в самому центрі вашої громади”. Розташований між Лондоном та Бірмінгемом, ближче до Оксфорда, цей бутік-кінотеатр перевершує очікування і демонструє, що яскраві кінематографічні враження можуть стати доступними навіть для жителів невеликих міст.
Iнтер’єр The Living Room Cinema рясніє живими рослинами, книгами і ретро-меблями, створюючи домашній атмосферний стиль. Але що робить LRC справді унікальним, це його здатність взаємодіяти з громадою і приносити вишукані кінематографічні враження в середовище малого міста. Цей формат, де кожен гість відчуває себе особливим, стає важливим трендом в Великобританії. LRC, спільно з Cinema Next, вдруге успішно реалізує цей концепт, після відкриття першого кінотеатру у Liphook.

Результатом співпраці став чарівний двоекранний кінотеатр, який включає два зали: один з 40 місцями (розмір екрану: 6 м на 2.51 м), та інший з 48 місцями (розмір екрану: 4.81 м на 2.6 м). Обидва екрани обладнані лежаками в передньому ряду, диванами у задньому ряду та комфортними сидіннями між ними. Відзначимо, що до проекту був долучений виробник контрактних меблів Derrys з Північної Ірландії, замість постачальників стандартних сидінь.

Крім естетики, приділено велику увагу технічному обладнанню. Проектори NEC NC1202L з Dolby IMS3000, які встановлені на амортизаційних підвісах у стелі. Процесори QSC DCP 300, підсилювачі MAG Cinema AOH-6800 та якісні акустичні системи від українського виробника MAG Audio забезпечують бездоганний звуковий досвід. Екрани Harkness та TMS від UniqueX гарантують яскравий та чіткий візуальний контент.

Усі ці компоненти створюють неперевершений комфортний досвід перегляду фільмів, надаючи відчуття, ніби ви перебуваєте у власній домівці. Для жителів малих міст, які раніше мусили долати понад 20 хвилин автошляху до найближчих модернових мультиплексів, LRC стає справжньою знахідкою. І це лише початок, оскільки LRC має плани розширювати свою спільноту та подарувати унікальний кінематографічний досвід іншим малим містам.