Megarama Annecy Cinema – кінокомплекс у Франції

The Elite Cinema and Theatre - Ashbourne

Megarama Annecy – це видатний кінокомплекс з 9 залами та майже 1400 місцями, включаючи гігантський екран розміром 20 на 12 метрів. Він відкрив свої двері 14 грудня 2022 року в місті Сейнод, на сході Франції.

У комплексі є зал 4D E-motion, який пропонує нові відчуття з динамічними сидіннями, вібраціями, повітряними потоками, запахами, вітром та спалахами світла для повного занурення у фільм​​.

Для кінокомплексу високого класу, яким є Megarama Annecy, було необхідно мати найкращу звукову систему. Тому CinemaNext співпрацювала з провідним європейським виробником гучномовців MAG Cinema для забезпечення найкращого звучання.

Завершуючи цей важливий проект, ми пишаємося можливістю допомогти створити надзвичайний кіно-досвід для відвідувачів кінокомплексу у Сейноді. и вдячні за можливість бути частиною цього унікального проекту, який втілює в собі передові технології та інноваційний підхід. Цей кінокомплекс є важливим доповненням культурного життя регіону, ми раді, що допомогли відкрити його двері для всіх кінолюбителів.