Megarama Montigny-lès-Cormeilles (Франція)

Megarama Montigny-lès-Cormeilles (France)

Megarama, яка розпочала свою діяльність у 1950-х, сьогодні є однією з п’яти провідних кінооператорів Франції. Вона налічує більше 170 кінозалів у Франції, Іспанії та Мароко і є одним з ключових партнерів європейського лідера в сфері кіноінтеграції — компанії CinemaNext.

Останнім досягненням компанії став 8-зальний мультиплекс у Монтіньї-ле-Кормей, що є одним з найбільш технологічно передових кінотеатрів Франції. Заклад може одночасно прийняти понад 1800 відвідувачів і оснащений сучасним кінопроекційним устаткуванням, звуковими системами від української компанії MAG Cinema у всіх залах, а також найбільшим у країні кіноекраном.

Головний зал кінотеатру з 780 глядацькими місцями обладнаний системою Dolby Atmos з використанням передових технологій MAG Cinema, включаючи два сабвуфери MAG Thor та модульний лінійний масив MAG Tower Screen System з 12 модулями Tower-T4 і 12 сабвуферами Tower-B. Така система дозволяє досягти рівномірного покриття звуку у всьому залі, при його значних розмірах.

Джозеф Вакрін, директор з дистрибуції Megarama, висловив захоплення новим кінотеатром:

“Тут знаходиться найкрасивіший зал у Франції і, можливо, у всій Європі. Очікується, що він зможе також підтримувати заходи відмінного від кіно формату — концерти, оперу і інші, які будуть проводитися за підтримки міської влади.”