Movieland – 7-зальний мультиплекс у Івано-Франківську

Movieland (Івано-Франківськ)

Івано-Франківськ – перлина Прикарпаття та важливий культурний хаб на Заході України. Маючи статус обласного центру з населенням більше 230 тисяч жителів, місто відчувало певний голод у царині кинорозваг, маючи у активі всього два кінотеатри та у загальному п’ять кінозалів. Але тепер Станіслав (історична назва міста) є домівкою для новітнього розважального клондайку – 7-зального мультиплексу Movieland. Цей грандіозний проект у рамках ТРЦ Veles Mall, був розпочатий ще до війни та став символом незламності і культурного розвитку в часи випробувань. Широкомасштабна агресія Росії проти України затримала будівництво майже на півтори роки. Тим не менше, його вдалось завершити.

З моменту відкриття «МувіЛенд» отримав титул найбільшого кінотеатру на заході України, маючи загальну площу 3000² та пропонуючи сім залів підвищеної комфортності, що можуть одночасно прийняти 1350 глядачів. Використовуються зручні та великі сидіння, збільшений прохід між рядами, та унікальна для таких закладів у місті інклюзивнісь – з окремим ліфтом та залами, які обладнані пандусами для людей з обмеженими можливостями.

Технічне оснащення “МувіЛенд” виконане на найвищому рівні. У всіх залах MovieLand встановлені найновіші лазерні проектори NEC з зображенням 8K, що транслюється на широкоформатні (від стіни до стіни) посріблені екрани, допомагаючи глядачу зануритися у фільм. Три зали з семи обладнанні для показу фільмів у 3D. Звукове обладнання кінотеатрів вітчизняне: MAG Cinema з Білої Церкви. Для фонового озвучування фойє кінотеатру – інсталяційні гучномовці MAG Audio. Також використані кріплення і рекові стійки іншого українського бренду MN Mounting Solutions.

Проект реалізовано CinemaNext, провідним європейським кіно-інтегратором, який забезпечив неперевершену якість та інноваційність у кожній деталі. Мультиплекс “МувіЛенд” – це не просто кінотеатр, а місце, де культура, технології та доступність переплітаються, створюючи новий рівень кінорозваг у Івано-Франківську.