Multiplex в ТРЦ Lavina Mall, Київ

Multiplex в ТРЦ Lavina Mall, Київ

Multiplex Lavina Mall у Києві на момент відкриття являв собою найбільший мультиплекс і є флагманом найкрупнішої мережі багатозальних кінотеатрів в України. Він відчинив свої двері у грудні 2016 року, включає в себе 13 залів і розрахований на понад 2300 глядачів одночасно.

Даний кінокомплекс вирізняється унікальними особливостями, такими як перший в Україні кінотеатр віртуальної реальності – VR Cinema, M Box – надкомфортний кінозал, що поєднує спеціальну чорну тканину в оформленні з системою Dolby Atmos, зона підвищеного комфорту M Club – це три зали Super Lux, загальна кількість 116 місць з унікальним обслуговуванням і супер-кріслами «Реклайнер», кінозал Twins з дуальною системою проектування зображення, яка була розроблена спеціально для мережі Multiplex, власне кафе M Cafe з найсмачнішими кавовими смаколиками та багато інших сучасних нововведень.

CinemaNext Україна реалізувала встановлення більше ніж 240 акустичних систем від українського виробника MAG Cinema, забезпечивше високоякісне звукове оформлення для всіх 13 залів, включаючи два з технологією Dolby Atmos.

Ми пишаємося тим, що наша робота відіграє ключову роль у забезпеченні неперевершеного кіно-досвіду в Multiplex Lavina Mall, та сподіваємося, що наш внесок відобразиться на подальшому розвитку індустрії розваг в Україні.