«Оскар» (Gulliver) — перший зал у Східній Європі з лазерним HDR проектором Barco Laser Flagship.

«Оскар» (Gulliver)

Кінотеатр «Оскар» розташований на 7-му поверсі фешенебельного Торгівельно-розважального центру Gulliver у самому центрі Києва. Він є сучасним і модним закладом, створеним з урахуванням найсучасніших тенденцій кіноіндустрії, орієнтуючись на вибагливих глядачів, які звикли до високого рівня комфорту. Кінотеатр відкрився у 2014 році і його шість залів, які можуть вмістити 1086 глядачів, були оснащені найкращім на той час обладнанням.

Але технології стрімко розвиваються і для досконалості немає меж, тому компанія CinemaNext нещодавно оновила зал №4 (Cannes), встановивши перший у Східній Європі висококонтрасний лазерний HDR проектор Barco Laser Flagship.

Насиченість і розширена колірна палітра, яскраве і якісне 3D створюють WOW-effect для глядача у порівнянні з традиційними поляризаційними 3D системами. Також оновлений зал став першим залом в Україні, сертифікованим для показу фільмів у форматі EclairColor.

Крім того, «Оскар» став першим кінотеатром в Україні, в якому встановлено унікальний кіносабвуфер від українського виробника MAG CinemaTHOR. На сьогодні у світі існує всього декілька кінотеатрів з таким обладнанням. Один з них – кінотеатр Village Cinemas в Афінах, який переміг в номінації «Найкращий реконструйований зал у світі – 2018» за версією ICTA (International Cinema Technology Association) в Лас-Вегасі.

Також, в оновленому залі реалізована технологія DANA solution від MAG Cinema – рішення, яке реалізує імерсійне (просторове) звучання і звукові ефекти 5.1/7.1 без використання процесора Dolby, або будь-якого іншого звукового процесора.