Reel Cinemas та CinemaNext запустили передовий мініплекс у Фарнем (Суррей, Великобританія)

Reel Cinema, Farnham, Surrey, UK
Кінотеатр REEL Cinema у Фарнгемі (Великобританія), став справжнім втіленням кінематографічного відродження і культурного центру для місцевої громади. Створений на замовлення мініплекс із шістьма екранами, розташований у центрі забудови Brightwells Yard, обіцяє надати винятковий кінодосвід із розширеними функціями звуку та проекції та орієнтацією на інтереси спільноти. CinemaNext пишається тим, що співпрацює з REEL, щоб поширювати радість від кіно серед глядачів по всій Британії.

Останній спеціалізований кінотеатр у Farnham – Regal на Іст-стріт, раптово закрив свої двері у вересні 1985 року, залишивши любителів кіно без місцевого спеціального кінотеатру. Тепер, майже через 40 років, REEL Cinema заповнює цю порожнечу.

Кожен із шести залів оснащено технологією Dolby 7.1 Surround Sound та енергоефективними лазерними проекторами. У кінотеатрі є 523 комфортабельних крісла зі штучної шкіри у стандартних аудиторіях і 106 плюшевих крісел у висококласному REEL Lounge. Користувачі в інвалідному візку можуть безкоштовно насолоджуватися кінотеатром із зареєстрованим опікуном.

Кінотеатр був розроблений для ефективної роботи з повною автоматизацією, найновішими звуковими та проекційними технологіями, зручностями для відвідувачів з обмеженими можливостями та простою системою онлайн-бронювання. Було встановлено найновіші лазерні 4K проектори Barco серії 4. Аудіосистема — це акустичні системи та підсилювачі MAG Сinema, процесори Dolby. Система Dolby Accessibility Solution (DAS) забезпечує підсилене аудіо для людей із вадами слуху (HI), аудіо для людей із вадами зору (VI-N) і субтитри (CC) у реальному часі на спеціальному приймачі, забезпечуючи максимальну доступність переглядів.