Village Cinemas, Athens – преміальний формат Sphera і найкращій кінотеатр 2018 року

Village Cinemas, The Mall of Athens – Sphera

СinemaNext, найбільший європейський спеціаліст із обслуговування кінотеатрів, радий повідомити про успішне проведення запуску першої аудиторії Sphera, нової концепції кінотеатру преміум-формату у Village Cinemas у торговому центрі The Mall of Athens.

Кінозал може похвалитися вражаючим екраном шириною 25 метрів від стіни до стіни та 669 розкішними місцями. Вона також включає в себе висококонтрастний кінопроектор 4K + 3D, неперевершену звукову систему MAG Cinema у форматі Dolby Atmos™ з інноваційними сабвуферами MAG Thor, побудованими на нових принципах перетворення звуку, та з використанням заекранної системи Tower Screen System, що по формату є лінійним масивом.

Також використано абсолютно нову структуру акустики стін. Крім того, застосовано інноваційне інтерактивне фонове освітлення, яке є повністю автоматизованим і сумісним з усіма доступними проекторами та серверами. Компоненти поєднуються, щоб створити справжній ефект занурення.

Слова Тілля Куссманна, старшого віце-президента CinemaNext:

«Наша мета — надати кінотеатрам — незалежно від того, чи вони керують малими, середніми чи великими комплексами — нове готове рішення, яке допоможе їм значно покращити враження глядачів завдяки вражаючому кінематографічному зображенню, захоплюючому аудіо та найсучаснішому художньому дизайну».

Джордж Крістодулу, генеральний директор Village пояснює:

«Завдяки Sphera, надзвичайно привабливій концепції, ми підтримуємо Village Cinemas на передньому краї інновацій, водночас пропонуючи нашим глядачам можливість насолоджуватися переглядом фільмів нового рівня.

 

Впровадження Sphera, нашого першого кінотеатру преміум-формату, є частиною плану комплексної реконструкції CinemaNext для всього 14-зального кінокомплексу — нашого найбільшого кінокомплексу за кількістю відвідувачів у Греції».

Sphera — досить універсальний формат, який не обмежується тільки кінематографічним контентом, і підходить для концертів і різноманітних заходів: від ігрових турнірів до виступів та фестивалів. І завдяки тому, що звукова система легко керована, вона налаштовується і оптимізується під кожен з них.

Відкриття першого кінотеатру з форматом Sphera стало справжнім успіхом і в найближчі місяці CinemaNext планує анонсувати запуск нових проектів в форматі Sphera.

У 2018 році Sphera у Village Cinemas переміг в номінації «Кращий реконструйований кінозал в світі – 2018» за версією ICTA (International Cinema Technology Association) в Лас-Вегасі.

Більше інформації про Sphera: http://www.spheracinema.com

Sphera™ є зареєстрованою торговою маркою Ymagis Group.