The Light Redhill – новий шестизальник у Британії

The Light Redhill

Абсолютно новий і дуже очікуваний містянами розважальний заклад The Light Redhill вперше відкрив свої двері в п’ятницю 16 червня 2023 року і став 13-м закладом для мережі The Light. Він являє собою 6-зальний кінотеатр площею 4200 квадратних метрів (включаючи два 3D-екрани) і багатофункціональний центр дозвілля площею 45 000 квадратних футів у центрі Редхілл, графство Суррей (Об’єднане королівство Британії). Окрім кінорозваг передбачені: боулінг, міні-гольф, шаффлборд, скелелазіння і керлінг. Також є аркада, дартс, американський більярд і караоке. Ну і звичайно ресторан та бар, для максимальної привабливості пропозиції.

CinemaNext для звукового забезпечення кінозалів, обрала обладнання від одного з лідерів світового ринку – MAG Cinema, кріплення для акустичних систем – MN Mounting Solutions. Обидва бренди з України.

На відкритті були присутні місцеві лідери, а вулицею вишикувалася черга з понад 100 відвідувачів, щоб розпочати насичені розвагами вихідні у новому закладі.

Радник Едді Хамфріс висловився так:

«Я радий бачити, що The Light відкриває свої двері прямо тут, у серці Редхілл. Я не сумніваюся, що це ще більше перетворить Хай-стріт Редхілла на яскраве місце, яке захочуть відвідати люди з усього графства Суррей. The Light — це високоякісний заклад, який є свідченням нашої відданості трансформації Redhill. Він обслуговуватиме людей будь-якого віку, і я дуже радий, що мені випала честь офіційно відкрити його».

Джеймс Морріс, виконавчий директор The Light:

«Ми так схвильовані відкриттям наших дверей саме тут, у Редхіллі, і були приголомшені реакцією. Наша готова і завзята до роботи, і ми не можемо дочекатися, щоб привітати людей у нашому новому місці».