The(Any)Thing – перший у світі бутік-мультиплекс на вимогу

The(Any)Thing Pathé Ypenburg

У світі кінопрокату справжня новинка: нідерландська мережа The(Any)Thing відкрила перший у світі бутік-кінотеатр на вимогу (on-demand) в мультиплексі Pathé Ypenburg в Гаазі. Після успіху в попередніх проектах Wijk bij Duurstede та Hotel New York у Роттердамі, The(Any)Thing пропонує персоналізовані кіносеанси для двох-п’яти осіб у стильній, розкішній та комфортній обстановці. CinemaNext пишається тим, що став партнером з рішень для проекцій у цій маленькій, але значущій революції в кіно.   

Унікальна перевага The (Any)Thing, яка відрізняє його від звичайних невеликих кіноекранів, полягає в його методі персоналізації кіносеансів. Pathé Ypenburg (Any)Thing пропонує шість окремих кімнат із комфортабельними місцями для п’яти осіб. Ці міні-кінотеатри можуть похвалитися розкішшю завдяки унікальному дизайну та передовим технологіям зображення та звуку. Завдяки кінотеці на вимогу з понад 1000 фільмів, починаючи від сучасних релізів і закінчуючи нестаріючою класикою, The(Any)Thing дає змогу кіноманам обирати власний досвід перегляду.

За допомогою застосунку The(Any)Thing, відвідувачі отримують контроль над кожним аспектом перегляду. Від вибору фільму, початку сеансу та перерв до керування звуком і освітленням у залі. Бажаєте власну перерву на туалет посеред фільму? Просто призупиніть фільм у додатку.

The(Any)Thing Pathé Ypenburg меню

Окрім кінематографічного занурення гостям пропонується різноманітне меню, доступне через додаток, включаючи доставку їжі прямо до їхніх глядацьких місць. Післяфільмовий відпочинок може продовжитись у новому барі Pathé Ypenburg, що забезпечуює додатковий простір для спілкування.

CinemaNext співпрацював з Pathé та The(Any)Thing, щоб гарантувати – незважаючи на приватність, якість показу буде найвищого рівня, завдяки проекторам Cinionic для всіх шести залів. З прихильністю до персоналізованої розкоші та технологічних інновацій The(Any)Thing демонструє нові можливості з точки зору еволюції досвіду кіно.