Кінотеатр TMV Cinema Garden City в Алжирі

Кінотеатр TMV Cinema Garden City в Алжирі

Алжир (Північна Африка). Компанія TMV Cinemas рада оголосити про грандіозне відкриття першого багатозального кінотеатру в місті Алжир (і другого у країні), який розташований у престижному торговому центрі Garden City, що стане значущим кроком у розширенні кінематографічного ландшафту столиці Алжиру.

Кінотеатр TMV Cinema Garden City спроектований як передовий кінематографічний заклад із трьома залами, що вміщують 60, 80 та 240 глядачів відповідно. Кожен зал оснащений найновішими технологічними новинками, включаючи передові лазерні проектори та звукові системи Dolby 7.1 на базі акустики MAG Cinemа. Цей заклад задає нові стандарти для кінопереглядів у Алжирі, пропонуючи неперевершену якість аудіо та відео, яка обіцяє захопити кіноентузіастів.

Інклюзивність є ключовою особливістю нового кінотеатру, оскільки установа спроектована так, щоб бути повністю доступною для осіб із обмеженими можливостями. Ця ініціатива відображає зобов’язання TMV Cinemas до різноманітності та доступності у культурному секторі.

TMV Cinema Garden City є другим значущим проектом компанії TMV в Алжирі після успішного запуску аналогічного комплексу в Орані в 2021 році. Новий кінотеатр, схоже, стане центральним місцем для кінолюбителів у регіоні, повторюючи успіх свого оранського аналогу. Це відкриття не тільки є кроком уперед у наданні якісних розважальних опцій, але й підтримує розвиток місцевого кіновиробництва, пропонуючи платформу для демонстрації талантів алжирських кінематафографів.