Чому Cinemanext?

Місія та ‘Глокальний Підхід’

Ми працюємо як універсальна організація «єдиного вікна», щоб задовольнити всі ваші потреби.

Кожен клієнт отримує повну сатисфакцію від нашого значного досвіду в поставках, встановленні, обслуговуванні та моніторингу обладнання. Ми застосовуємо наш досвід та ноу-хау для удосконалення процесу, який був перевірений у тисячах інсталяцій. Від розумного та проникливого управління проектами до введення в експлуатацію та бездоганного монтажу, ми побудували міцну репутацію та успішне портфоліо.

Більше 13 000 екранів встановлено з 2004 року

9 500 екранів наразі перебувають під контрактами на обслуговування (технічне обслуговування та NOC)

3 300 кіноекранів підключено до нашої мережі доставки контенту

Ми є авторизованим дистриб’ютором та інсталятором для всіх основних виробників та постачальників кіноіндустрії – проекційні системи Barco, Christie, GDC, NEC та Espedeo; сервери Dolby та Barco; а також акустичні системи MAG Cinema, QSC, JBL та Dolby – реалізуючи найновіші технології зображення та звуку.

В нас налогоджені виняткові стосунки із постачальниками обладнання, які CinemaNext завжди використовує для найкращого комерційного та технічного обслуговування наших клієнтів. Це дозволяє нам забезпечувати найкращі та найбільш відповідні пакети для задоволення потреб наших клієнтів. Наші інженери та техніки наглядали за встановленням більш ніж 100 систем Dolby Atmos™. CinemaNext була першим постачальником послуг, який запропонував концепцію Dolby Cinema, а також системи проекції Barco 4K Laser та Sony Dual Stack 4K.

Глокальний Підхід та Відданість Кожному Клієнту

Ми є “глокальним” партнером. Розробляємо глобальне бачення з місцевим та регіональним втіленням через наші офіси, що розміщені в 20 країнах Європи. Також підтримуємо потужний ланцюг постачання та логістичний відділ з командою, цілковито відданою виконанню замовлень клієнтів у плані стратегії ціноутворення, закупівлі, доставки та взаємодії з усіма основними виробниками та постачальниками кіноіндустрії.

Основні переваги:

Для кожного замовлення призначається індивідуальна контактна особа.

Розроблено стратегію ціноутворення для закупівель на рівні всієї групи.

Висококваліфікована команда, що виконує багатозадачні операції, з централізованими операціями у Льєжі.

Запасні частини та витратні матеріали завжди у наявності

  * Термін “глокальний” є поєднанням слів “глобальний” та “локальний”. Цей підхід використовується в бізнесі для опису стратегії, яка одночасно враховує глобальні тенденції та масштаби, а також локальні особливості та потреби.

CinemaNext Glocal