Зимовий Кіноринок Одеського міжнародного кінофестивалю 2024

16-01-2024 | Новини

Зимовий Кіноринок Одеського міжнародного кінофестивалю

Київ, Україна – Зимовий Кіноринок Одеського міжнародного кінофестивалю (ОМКФ) – готується відчинити свої двері в кінотеатрі “Оскар” у ТРЦ Gulliver з 22 по 24 січня. Компанія CinemaNext, найбільший інтегратор у Європі/країнах ЕМЕА приймає активну участь у заході.

Кіноринок ОМКФ є ключовою подією для професіоналів кіноіндустрії, яка збирає відомих дистриб’юторів та кіновиробників. У програмі заходу передбачені презентації нових релізів, а також демонстрація промоматеріалів найбільш очікуваних фільмів 2024-2025 років та українських кінопроектів на стадії Work in progress.

Крім того, важливою частиною Кіноринку будуть доповіді від технічних та сервісних компаній, які поділяться своїми знаннями та досвідом у сфері кіно. Виступ компанії CinemaNext обіцяє бути однією з центральних подій програми, привертаючи увагу до інновацій та нових технологічних рішень для кінотетарів.

Зимовий Кіноринок ОМКФ відбудеться у престижному кінотеатрі “Оскар”, розташованому у ТРЦ Gulliver на Спортивній площі, 1a. Це місце було обрано не випадково, адже його сучасні технічні можливості та зручне розташування створюють ідеальні умови для проведення подібних масштабних заходів.

Організатори Кіноринку запрошують усіх зацікавлених професіоналів кіноіндустрії відвідати цей захід, щоб разом відкрити нові можливості для розвитку та успіху в сфері кінематографії. Докладніше про подію, а також розклад, можна подивитись тут